POUŤ pro páry i jednotlivce

DO GARABANDALU – ŠPANĚLSKO

30. 6. – 9. 7. 23 – obsazeno

CO NÁS NA SPOLEČNÉ POUTI ČEKÁ?

Naše putování začne v městečku Reinosa na severu Španělska. Odtud budeme putovat do Garabandalu, s koupáním v ráji. Prožijeme čas u řek s vodopády pod Garabandalem. Autobusem se přesuneme k moři, kde budeme putovat po pobřeží na nejkrásnější pláže španělského severního pobřeží. Poté odlet zpět do Prahy.

Po celou dobu poutě bude zajištěn sebepoznávací a rozvojový program. Téma je zaměřeno na vnitřní i vnější partnerství, podpora pro lepší vztahy, cesta k lásce, laskavosti a pochopení, práce s polaritou a další.

Budeme společně vědomě dýchat, otužovat se a pracovat s meditací se záměrem.

Budeme se navzájem poznávat, inspirovat se a vytvářet nová přátelství

Vystoupíme z komfortní zóny bez přemíry jídla a pohodlí. Spát se bude ve stanech, koupat v přírodě. V Garabandalu bude možné využít ubytování v hostelu.

Budeme pracovat se záměrem k cestě k vědomému žití i partnerství a to i pokud nežijeme zrovna v páru, ale toužíme po tom. Vystavíme své tělo přirodním živlům a tím ho oživíme a dodáme do těla touhu zase plně žít v souladu se svým srdcem.

Přijmeme požehnání na posvátném poutním místě, kde v 60. letech docházelo k zázračným zjevením, k léčení a k obrácením se k vědomému životu.

Putovat budeme cca 100 km.

Řeky pod GARABANDALEM

Proč PARTNERSKÉ PONORY? 

Partnerské ponorky a nebo krize v partnerství vnímá většina z nás jako něco, co nechceme zažívat, čemu se chceme vyhnout. Jenže bez ponorek a krizí by naše partnerství zůstavalo na povrchu. Jenom tam, kde jsou dva ochotni podívat se do hloubky, nahlédnout na své stíny a proměnit je v pomocníky, nastává hluboká intimita a důvěra.  Pokud nežijeme v páru, otevírají se nám témata skrze konflikty mezi vnitřní ženou a mužem. A i na ně je třeba si posvítit, abychom se mohli cítit celiství. 

PRŮVODCI POUTÍ

PaKa 🙂

Pavel a Kateřina Juřenčákovi

Jsme si partnery 25 let, s láskou pečujeme o naše čtyři děti, které jsou nám největšími učiteli. Milujeme cestování, dobrodružství, poznávaní nových zemí, kultur a jejich obyvatel, poutě a přírodu. Naše prozatím největší dobrodružství bylo 4 měsíční cestování obytkou Bobíkem a s celou rodinou. Cestovali jsme po Evropě a kousku Afriky. Katy je vášnivá poutnice, alespoň jednou za rok si dopřává poutě na posvátná místa. Do Garabandalu putovala sama 300 km ze španělského Logroňa, ráda propojuje poutě a půst. Pavel je sportovec a praktický chlap, který oceňuje zdravý selský rozum. Společně tvoříme přednášky a workshopy pro páry na téma vědomé milování, vědomé partnerství, cykličnost a vztahy, dále víkendy Od chlapce k muži. Katy tvoří víkendy Od dívky k ženě pro mámy a dcery a přednáší na školách na téma Zdravé dospívání. Více na katsachari.cz, www.zenaluna.cz a www.zdravedospivani.eu

PROČ SAN SEBASTIAN DE GARABANDAL?

Toto místo je naší srdcovou záležitostí.

Jak se to stalo?

Jak jsme toto místo ve španělských horách objevili?

Vše se dozvíte ve video-audio-deníku, pro poutníky do Garabandalu zdrama.

Ubytování a strava

Spát budeme převážně ve vlastních stanech ve volné přírodě.

Jednu noc přespíme v útulně pro poutníky.

V Garabandalu přespíme v místním hostelu se stravou.

Na pláži budeme spát ve stanu nebo pod širým nebem.

Jídlo budeme mít z vlastních zásob, které bude možné cestou doplňovat. Několikrát během cesty bude možné navštívit restauraci.

Během poutě je možnost dopřát si jednodenní i vícedenní řízený půst.

Placené ubytování, restaurace a další placené aktivity jsou nabídkou, nikoliv nutností

Přesný doporučený rozpis co vzít s sebou, obdržíte po závazném přihlášení.

Praktické informace

1. DEN odlet z Prahy a začátek poutě v městečku Reinosa

2. až 5. DEN pouť do Garabandalu - koupání v ráji, hory a pastviny, řeky

6. DEN Garabandal, spočinutí na posvátném místě

7. DEN den rituál nad Garabandalem a relax u řek pod Garabandalem

8. DEN přesun autobusem k moři, noc na pláži

9. DEN putování po pobřeží, krásné pláže, koupání

10. DEN přesun na letiště, odlet do Prahy

Mohou nastat okolnosti, které neovlivníme (počasí, zdraví, atd.) a my budeme nuceni pozměnit program. Buďme tedy i na takovou možnost připraveni.

Skupina maximálně 12 poutníků + průvodci

Kolik mě toto dobrodružství bude stát?

Cena za osobu 15.000 Kč zahrunuje: 

Podpora a organizace před cestou, průvodcování, duchovní vedení, program, meditace, organizace na cestě, vnitrostátní přejezdy, doprava na letiště, ubytování v Reinose a v Garabandalu, domácí jídlo u jezera, snídaně a večeře v Garabandalu.

Cena nezahrunuje:

Letenky do Španělska a zpět (kolem 6500 Kč), stravu během pouti mimo výše uvedené, pojištění

Pro závaznou rezervaci je třeba zaslat nevratný poplatek

ve výši 10 000 Kč/os. na účet 2001055053/2010.

Poplatek se dá převést na další pobyt v případě, že se podaří zajistit náhradníky.

Ohlasy poutníků

Pouť, pro mě spíš plnohodnotný hike, krásnou přírodou, mi poskytla příležitost k duševnímu odpočinku a inspiraci k zamyšlení. Po všech stránkách intenzivní zážitek. Vřele doporučuji.
Jakub
Velkým zážitkem a dosycením bylo pro mne koupání v divoké přírodě – jezerech, řekách, pod vodopádem a rituál vedený Katy nad Garabandalem. Děkuji Katy za jemné vedení a až andělskou ochranu a Pavlovi za praktickou mužskou podporu. Bylo to s celou skupinkou, teď již nových přátel, báječné. Těšíme se znovu ❤️
Vendy

Pokud máte dotazy, nebo se nyní nemůžete připojit a chcete s námi příště, pište zde.

Na  společné dobrodružství se moc těšíme!

PaKa 🙂