Genové klíče

Odemykají dveře k sebeosvícení. Odhalují potenciál ukrytý v lidské DNA. Vynáší na povrch stíny, aby mohly být transformovány v nejvyšší potenciál.

Genové klíče

PRO KOHO JSOU URČENY GENOVÉ KLÍČE

  Chceš poznat svůj hologenetický profil, podpořit při práci s Genovými klíči, dozvědět se víc o tom, co jsou genové klíče a jak je možné s nimi v životě pracovat?

  Chceš vědět, jaké jsou tvé dary i stíny, jaký je tvůj životní úkol, co podpoří tvé zdraví, co jsou tvé výzvy a jaké je tvé poslání?

  Co jsou tvé výzvy ve vztazích a jaká je tvá perla – úkol pro celou společnost?

  Chceš podpořit na cestě skrze profil GK?

  CHCEŠ SE DOZVĚDĚT VÍC?

  Můžeš přijít na workshop ODEMKNI SVŮJ GENOVÝ POTENCIÁL nebo si objednat osobní konzultaci:

  Prožitkovou ukázku práce s Genovými klíči zažiješ na vlastní kůži i při všech workshopech JAK RŮST NAS VÝCH STÍNECH. Termíny najdeš v odkazu ŽIVÉ KURZY

  OBLÍBENÉ VIDEO-MEDITACE PROSPERITA V NAŠÍ DNA

  ZKUŠENOSTI A INSPIRACE

  MILÁ SLOVA OD VÁS

  Ahoj Katy. Udělala jsem si teď čas, a chvilku se začetla do těch genových klíčů, co jsi mi dala – ten hologenicky profil. Když jsem si uvědomila, co je tan napsané, co vlastně žiju a jak moc je to pravda, zaplavila mě neskutečná vděčnost. Musím Ti moc poděkovat. I sama sobě. Jsem moc ráda, že jsem si to dopřála, dlouho jsem se rozhoupavala a hodně mi to dalo. 

  Lucie

  Katy, mnohokrát děkuju. Za hologenetický profil Genových klíčů i za to, jak jsi mě provedla mými stíny. Bylo to pro mě opravdu cenné a neuvěřitelně obohacující. Přeju všechno dobré 

  Aneta

  Předně díky moc za Tvou práci, je skvělé vidět, kam se člověk může posunout, když se snaží, zvlášť když má kromě snahy také vhodné nástroje! To je pro mě velkou inspirací a motivací!!! Genové klíče ještě budu studovat, přijde mi to jako neskutečně komplexní dílo. Díky za inspirativní víkend, v krásné chaloupce, se skvělými lidmi!
  Michal