V těle ženy

Víkendové hluboké ženské lázně s přechodovým rituálem Menarche

27. – 28. 4. 2024 – nový termín

Pokud je obsazeno, máš zájem o místo náhradníka nebo o nový termín, vyplň formulář, budeme Tě kontaktovat.

Být „celou ženou“ to znamená nepopírat ani nevypínat jednotlivé funkce našeho já – vědomí, mysl, srdce, pocity, smyslnost, tělesnost ani sexualitu. 

  Vytvoříme bezpečné a podporující ženské prostředí

  Využijeme sílu rituálů k léčení duše

  Budeme pracovat s tělem a probouzet ho – dynamická ženská meditace a meditace na dělohu

  Skrze rituály se postavíme na své nohy a ucítíme sílu dospělosti

  Využijeme léčivou hudbu a arteterapii

  Budeme mít čas jenom pro sebe a poznáme nové ženy a jejich příběhy

  Zažijeme přechodový Menarche rituál a ženské sdílení v červeném stanu

  Dopřejeme si ženské lázně a relax: možnost sauny, masáží, odpočinku, vůní

  Podle zájmu otevřeme téma: ženství, cykličnost, svobodná menstruace, plodnost, neplodnost, antikoncepce, ženská sexualita atd.

  Východní kultury věří, že žena cítí a muž ví. V západní kultuře věříme, že vědět je víc než cítit a tím popíráme ženskou kvalitu vnímání světa. Čím více budeme rozumět svým pocitů, tím spíše budeme moci uplatnit svůj jedinečný potenciál. 

  Pro partnery

  Workshop je určen pro všechny ženy

  N

  Si chtějí jednoduše odpočinout od shonu, dětí, povinností a věnovat se sobě

  N

  Chtějí zažít sílu rituálů a jejich léčivé účinky

  N

  Chtějí najít techniky k vědomějšímu prožívání svého ženského těla

  N

  Chtějí být v kruhu žen, inspirovat a být inspirovány

  N

  Chtějí se cítit ve svém těle dobře a chtějí více porozumět sobě, svým emocím a cyklům

  N

  Chtějí uctít čas dospívání a odpoutat se od rodičů ke skutečné dospělosti

  N

  Chtějí zažít ženské lázně, odpočinek a relax

  N

  Chtějí zažít rituál Menarche, aby mohly být dobrou průvodkyní dcerám a slečnám

  N

  Vhodné i pro mámy a dcery od 16 let

  Kdo vás bude workshopem provázet?

  Pro partnery
  N

  Vaši průvodkyní workshopem – Katy Sacharí Juřenčáková

  N

  milovnice rituálů, ženských kruhů a hluboké vnitřní práce

  N

  Certifikovaná poradkyně přirozené plodnosti, vystudovala školu přírodní medicíny, je průvodkyní a tvůrkyní rituálů, ráda jde do hloubky. Miluje objevování struktur vnitřních programů.  

  Víkend nám pomůže prohloubit svůj vnitřní ženský potenciál a radovat se plně z toho, že žijeme v TĚLE ŽENY.

  CENA 4.700,-

  Praktické informace

  Program začíná v sobotu v 10:00 hod a končí v neděli po obědě, nejpozději do 16. hodiny.

  Kapacita víkendu je omezena, je tedy třeba si místo včas rezervovat uhrazením nevratné zálohy 2000 Kč. Zálohu je možné převést na další pobyt v případě zajištění náhradníků.

  Součástí ceny je dvoudenní program, domácí kvalitní strava: 2x oběd (vegetariánská strava), večeře (sytá domácí polévka s kváskovým chlebem), snídaně (kaše a jiné dobrůtky), pitný režin a kvalitní káva, 1x nocleh na povlečených matracích ve vlastním spacím pytli, sauna a relax, pobyt v červeném stanu

  Na chaloupce je možné ubytovat se už od pátku. Spí se na matracích ve vlastním spacím pytli a cena za tuto noc/os je 300 Kč.

  Podrobné informace o tom, co vzít s sebou, obdržíte po závazném přihlášení.

  Pro partnery
  Pro partnery

  Místo konání: Hvozdnice 72, Praha Západ, 252 05

  ČAROKRÁSNÁ CHALOUPKA U BABKY

  Budeme mít pro sebe útulné zázemí zrekonstruované komunitní chaloupky ve Hvozdnici.

  sál v podkroví, obývací místnost s krbem

  jídelna s kuchyňským koutem, kachlovými kamny a kávovarem

  venkovní terasy a zahrada

  sauna s venkovním ochlazováním

  parkoviště pro 5 aut. Další parkování je možné pro 3 auta na parkovišti z ulice Slepá, 2 podél cesty z ulice Hlavní a ostatní u mateřské školky

  Reference od účastnic

  Dnes je to týden a ve mně to stále doznívá. Moc děkuji za skvělý den. Už delší dobu jsem cítila, že něco takového potřebuji a jsem nesmírně vděčná, že tak výjimečný den jsem mohla prožít pod tvým vedením. Tvoje práce je opravdu úžasná a bylo zřejmé, že do toho dáváš kus svého srdce. Opravdu jsem se cítila velmi dobře po celý den a nebála jsem se ti na 100 % důvěřovat. Zažila jsem poprvé rituál v kruhu úžasných žen, na nádherném místě a za to jsem opravdu moc vděčná, že díky tobě to byl opravdu transformační den. Pro mě tedy krásná vstupenka do světa rituálů. Věřím, že to nebyl můj poslední a doufám, že se něco tak výživného bude šířit více, protože určitě nám ženám to chybí a především v tom vidím velký a hluboký smysl. Ještě jednou moc děkuji a taky za krásné fotky, jsou přímo kouzelné 🙂
  Hanka

  Děkuji. Po workshopu pocituji změnu ve vztahu k mámě. Nejsem k ni tak kritická a mám více soucitu.
  Lenka
  Ahoj Katy, loni jsi mě provázela rituálem Menarche ve Štěchovicích. Bylo to završení mého již déle trvajícího procesu, nicméně od té doby jsou vztahy mezi mnou a rodiči opravdu na jiné úrovni, oboustranně je tam více respektu a lásky, něco se přenastavilo. Děkuji!
  Hana
  Citim se krasne vyzivena a opecovana ve sve zenskosti, je opravdu neuveritelne kolik sily a moudrosti se sejde v kruhu cca 20 zen, neco takoveho bych moc rada prozivala casteji, treba tak 1x mesicne 🙂 Urcite si tento seminar „V tele zeny“ jeste zopaknu. Takze jeste jednou moc a moc DEKUJI, DEKUJI!!!!!
  Katka
  Rituál byl velmi silný a léčivý. Také cítím, že léčení ještě probíhá. Děkujeme ti za to, za Tvůj dar, který předáváš. I když to musí být i pro tebe velmi silné. Laskavost, pravdivost a otevřené srdce, sílu pokory vnímám s dělohou. Cítím silné propojení. Doporučuji všem ženám, které touží i po poznání být více ženou, propojení sama se sebou a svou ženskou energií, vnitřní silou. Ženské kruhy bychom si měly opravdu všechny dopřát. V kruhu vzájemného sdílení, léčení, sebeléčení.
  Marta

  Píšu Ti skoro 2 týdny po našem společném tvoření, pouštění velká poděkování. Nechávala jsem si čas, ať vše dozní a až budu zase u rodičů, abych prožila, jaké to je po semináři je.Cítím velkou vděčnost, větší vnitřní sílu i nadhled a hlavně pochopení se navzájem. Ještě ve mě jedou staré programy a občas se přistihu, jak soudím a cítím se dotčená, když s rodiči a lidmi kolem sebe nesouhlasím, ale je to už jiné. Jsem k sobě a k nim laskavější a dříve najdu cestu zpět ke své vyrovnanosti a lásce. Cítím, jak to všechno krásně pracuje, tvoří se nové a vnímám větší nadhled. Pomáhá mi vrátit se zpět k našemu silnému tvoření, vzpomenout si na všechny ženy. Je až neuvěřitelné, jakou i fyzickou vzpomínku mám i díky dárku, který jsem od jedné Ženy dostala. Úplně mi vyrazil dech a teď mi to vše pomáhá tvořit. Už vím a umím být častěji Tvůrkyní a i blízké brát jako „lidi“. S jejich vlastním přístupem k Životu. Věděla jsem už předtím, ale teď se mi to „dostalo i do těla“ právě díky našemu krásnému tvoření. Moc děkuji a přeji Ti, ať je stále spousta Žen, kterým Tvá práce přináší užitek. Jsi má duchovní průvodkyně a vzor.  ❤️
  Adéla

  Ještě jednou vám všem moc děkuju za krásný den, musím říct, že se začaly dít věci a dějí se dále a já nestíhám nic víc, než to jen pozorovat a dýchat :-). Musím říct, že hodně doléhá rituál „rozloučení“ s rodiči a jejich přijetí a poděkování, myslím na něj často i při práci s pacienty. Děkuju za Vaši krásnou energii a jsem moc ráda, že jsem vás poznala.
  Lucie
  Ze srdce Vám děkuji za společné prožitky, sílu a hloubku sdílení. Když se sejdou vědomé a divoké ženy ❤️, které jsou otevřené sdílení je to vždy velké, silné a hluboké zároveň. Děkuji za vaše obohacující příběhy života a za upřímnost a otevřenost….to je vždy nejvíc. Katko, jsem moc vděčná , že jsem mohla poznat i tebe a děkuji za to jak nádherně, hluboce prožitkově si pro nás celý den připravila a byla nám skvělou, úžasnou, moudrou a laskavou průvodkyní. Cítila jsem sílu, jemnost, laskavost a hlavně pravdivost. Určitě jsme se neviděly naposledy a ma-li to tak být budu moc ráda, když nás život zase propojí.
  Irena
  Milé ženy, děkuju za fotky, odkazy na hudbu …. ale hlavně ještě jednou děkuju za vše co jsme spolu prožily. Za smích, slzičky, blízkost, otevřenost a lásku. Bylo to pro mě hodně silné, léčivé…. a taky to u mě ještě stále doznívá. Jako bych se narovnala a stála pevněji … jakoby ukotvená a klidná. To že jsme se setkaly v naší sestavě nevnímám jako náhodu a budu moc ráda, když se nám podaří se zase někdy setkat. Mějte se všechny krásně, ať se cítíte skvěle a ať se vám plní přání …… jo a hodně vědomého milování či vášnivého sexu 🙂
  Petra
  V těle ženy je oficiálně workshop, ve skutečnosti je to ale především rituál, který nahrazuje něco, co ženám mojí generace a těm starším moc chybí a je to znát. Totiž slavnostní a pozitivně laděný přechod z dětství do dospělosti, z období holčičky do období ženy. Vyrovnání se s dary i zátěžemi naší ženské i mužské linie, uctění božských principů Matky a Otce, pouštění našich dětských bolístek i připomenutí naší krásné dětské kvality, spojení s lůnem i celým ženským tělem, a radostné přivítání v ženském společenství. Červený stan v samém závěru je pak opravdový bonbónek – TO místo, kde se všechny ženy navzdory rozdílům propojí v jednotě. Je mi ctí, že jsem si mohla dopřát něco, co moje ženské předchůdkyně po mnoho staletí nemohly, a děkuji Katce za tu možnost a za velmi citlivé a hluboké provázení…
  Míša Pavlíková
  Depka z rodičů se zmenila v uplne jine zazitky, jen jsem chtela sdilet, ze se to cele zmenilo v slzy soucitu a litosti nad tim, ze takto tady muzou bytosti trpet. Pro me velke uvedomeni, celkove mi slo lepe oddelit sebe od mamky a koukat na ni s odstupem…
  Eva