Jak růst na svých stínech

Do hloubky sebepoznávací víkendový workshop na oveřené techniky jak stíny proměnit v dary a získat z nich potřebnou energii pro tvořivý a šťastný život

17. – 18. 2. 2024 – obsazeno

Pokud je obsazeno, máš zájem o místo náhradníka nebo o nový termín, vyplň formulář, budeme Tě kontaktovat.

Žítková

„Jak může někdo vidět jasně, když ani nevidí sám sebe a své temné stránky, které nevědomě vkládá do veškerého svého jednání?“
Carl Gustav Jung 

  Vytvoříme bezpečné a podporující prostředí pro hlubokou vnitřní práci

  Skrze techniku diagnostiky ega nahlédneme na naše základní zranění, mylná přesvědčení, strachy, záměny priorit a neodpuštění.

  Budeme se učit techniky práce se stíny a nástroje, jak je nechat v sobě vyrůst a proměnit v pomocníky

  Skrze meditace budeme proměny postupně integrovat do svého těla

  Skrze práci s hologenetickým profilem si posvítíme na své dary a potenciál

  Ověřené techniky jak stíny proměnit v dary a získat z nich potřebnou energii pro tvořivý a šťastný život

  Budeme pracovat společně i ve skupinkách a získávat kompetence k provázení sebe i druhých

  Techniky, které se naučíme, můžeme nadále využívat ve svém životě a postupně, krůček po krůčku růst na svých stínech

  Čím usilovněji odmítáme své stíny nebo s nimi bojujeme, tím silnějšími se tyto stínové složky stávají. Pokud se od tohoto boje chceme osvobodit jednou provždy, musíme svůj přístup obrátit a svým „démonům“ věnovat potřebnou péči.

  Inspirováno Tsultrim Allione

  Pro partnery

  Víkendový workshop je určen pro muže i ženy, kteří:

  N

  se nebojí uvidět se opravdově, nahlédnout na své stíny a světlo a přijmout zodpovědnost za svůj život a konání

  N

  chtějí najít techniky k práci s vnitřní temnou stránkou osobnosti a transformovat ji postupně na světlo

  N

  chtějí pochopit jakou úlohu hrají stíny v našich životech

  N

  chtějí růst ke svému skutečnému lidskému potenciálu

  Kdo vás bude workshopem provázet?

  Pro partnery
  N

  Vaše průvodkyně víkendem – Katy Sacharí Juřenčáková

  N

  Milovnice hluboké vnitřní práce, rituálů a tvůrkyně metody Jak růst na svých stínech

  N

  Vystudovala školu přírodní medicíny, je průvodkyní Genových klíčů, ráda jde do hloubky a miluje objevování struktur vnitřních programů  

   CENA za víkendový program s jídlem a ubytováním: 4 500 Kč

  Praktické informace

  Program začíná v sobotu 10:00 hod a končí v neděli do 18:00, záleží na skupině a tématech, která se otevřou.

  Kapacita semináře je omezena na 16 účastníků, je třeba si včas rezerovat místo a uhradit nevratnou zálohu 2500 Kč. Záloha se dá převést na další pobyt v případě zajištění náhradníků.

  Součástí ceny je domácí vegetariánský oběd v sobotu i neděli a pitný režim – kvalitní káva, čaj a voda s ovocem. V neděli na snídani ovesná kaše. 

  Na chaloupce je možné přenocovat jednu až tři noci (noc z pátka na sobotu je v ceně kurzovného). Je možné využít saunu. Spí se na matracích (nebo dvoulůžku) ve vlastním spacím pytli, cena os/noc 300 Kč. Rezervace místa na spaní je třeba hlásit předem.

  Informace o tom, co si máte přinést dostanete po závazném přihlášení.

  Pro partnery
  Pro partnery

  Místo konání: Hvozdnice 72, Praha Západ, 252 05

  ČAROKRÁSNÁ CHALOUPKA U BABKY

  Budeme mít pro sebe útulné zázemí zrekonstruované komunitní chaloupky ve Hvozdnici.

  sál v podkroví, obývací místnost s krbem

  jídelna s kuchyňským koutem, kachlovými kamny a kávovarem

  venkovní terasy a zahrada

  sauna s venkovním ochlazováním

  parkoviště pro 5 aut. Další parkování je možné pro 3 auta na parkovišti z ulice Slepá, 2 podél cesty z ulice Hlavní a ostatní u mateřské školky

  Reference od účastníků

  Workshop práce se stíny byl (jak jinak..) hluboký, výživný a léčivý. Poznali jsme skrze důkladný průzkum svého životního příběhu svoje zraněná místa vedoucí nás do iluzí, naučili se s těmito stíny velmi prakticky pracovat a čas byl i na úvod do práce s genovými klíči. Osobně si umím představit docela málo lektorů, kterým bych jejich schopnost práce s vlastními stíny věřila tolik, jako Katy. Pro mne je to žena velkých hloubek, která prostě vidí. A má odvahu tomu, co vidí, i čelit. To, co učí, má tedy prožité. A doma jsem si hned zkusila, že tuto metodu zvládnu i já a to i bez vedení, tak jednoduché a funkční to je!
  Míša
  Moc děkuji, víkend byl úžasný, stále se tam v myšlenkách vracím. Díky technice práce se stíny se mi teď daří více pracovat s imaginací a autosugescí a je to pro mne velmi cenné v této době, kdy více než jindy pociťují obavy. Mám radost, že o práci se stíny projevili zajem mí přátelé z práce a dohodli jsme se, že si v blízké době uděláme seanci a zkusíme s tím popracovat. Jsem vděčná, že se něco tak zásadního bude šířit dál.
  Bára
  Moc a moc díky za profily a za tvou laskavou péči, jedině díky bezpečnému prostředí vytvořenému tebou jsme se mohly plně projevit, jsem za to moc vděčná a na ten víkend budu ještě dlouho vzpomínat. Ze srdce děkuji.
  Eliška
  Předně díky moc za Tvou práci, je skvělé vidět, kam se člověk může posunout, když se snaží, zvlášť když má kromě snahy také vhodné nástroje! To je pro mě velkou inspirací a motivací!!! Práci se stíny jsem již použil, Genové klíče ještě budu studovat, přijde mi to jako neskutečně komplexní dílo. Díky za inspirativní víkend, v krásné chaloupce, se skvělými lidmi!
  Michal
  V Čarokrásné chaloupce se dějí věci. Pokud se vnitřně rozhodnete, že se v ní zúčastníte některého semináře, můžete si být jisti, že léčivá energie, kterou spolutvorbou Sacharí s Pavlem chaloupce vdechly, s vámi bude pracovat už od samého vstupu a to hodně silně. Jsem vděčná za jemnost a jednoduchost, se kterou Sacharí pracuje. Vážím si i toho, že se Sacharí a Pavel otevřeně dělí o své vlastní životní cesty a nevytvářejí tak iluzi dokonalosti. Tím ukazují svou lidskost a to, že se dá zvládnout v životě úplně vše. Líbí se mi i jejich myšlenka, že směřují účastníky k tomu, aby si byli schopni pomoci sami díky jednoduchým nástrojům. Na Sacharí mám ráda to, že neklouže po povrchu, jde rovnou do hloubek, ale dokáže to dělat právě v té již výše zmiňované neskutečné jemnosti. A to, že se nebojí promluvit o jakémkoliv tématu. Nic pro ní není tabu.
  Andrea
  Kači! Mám pocit, že se děje něco opravdu zvláštního, moc pěkného, osobního a neuvěřitelného…ten víkend byl fakt silný. Opravdu cítím vděčnost a lásku. (Víš, trochu jsem si myslela, že obecně lidi přehání, když pořád mluví o pocitech bezpodmínečné lásky a tak. Ale já to opravdu poprvé o tom víkendu ucítila, byť na chviličku! Skvěle vedeš!) Vzpomenu si na Tebe denně…z různých důvodů. A taky si vzpomenu na to, jak jsi říkala, že člověk po takovém zážitku zase seskočí do reality a jede – tak to přesně teď mám….ale zůstalo hodně. A doufám, že budu navazovat dál.
  Kateřina