Jak růst na svých stínech – Žítková

Do hloubky sebepoznávací víkend v kraji žítkovských bohyní

27. – 30. 6. 2024 – poslední místa

Pokud je obsazeno, máš zájem o místo náhradníka nebo o nový termín, vyplň formulář, budeme Tě kontaktovat.

Žítková

„Jak může někdo vidět jasně, když ani nevidí sám sebe a své temné stránky, které nevědomě vkládá do veškerého svého jednání?“
Carl Gustav Jung 

  Vytvoříme bezpečné a podporující prostředí pro hlubokou vnitřní práci

  Skrze techniku diagnostiky ega nahlédneme na naše základní zranění, mylná přesvědčení, strachy, záměny priorit a neodpuštění.

  Budeme se učit techniky práce se stíny a nástroje, jak je nechat v sobě vyrůst a proměnit v pomocníky

  Skrze rituály a meditace budeme proměny postupně integrovat do svého těla

  Skrze práci s hologenetickým profilem si posvítíme na své dary a potenciál

  Využijeme sílu a podporu krajiny s mystickou minulostí

  Budeme pracovat společně i ve skupinkách a získávat kompetence k provázení sebe i druhých

  Techniky, které se naučíme, můžeme nadále využívat ve svém životě a postupně, krůček po krůčku růst na svých stínech

  Ověřené techniky jak stíny proměnit v dary a získat z nich potřebnou energii pro tvořivý a šťastný život.

  Pro partnery

  Víkendový workshop je určen pro ženy, které:

  N

  se nebojí vystoupit z komfortní zóny a zažít i trochu nepohodlí

  N

  se nebojí uvidět se opravdově, nahlédnout na své stíny a světlo a přijmout zodpovědnost za svůj život a konání

  N

  chtějí najít techniky k práci s vnitřní temnou stránkou osobnosti a transformovat ji postupně na světlo

  N

  chtějí růst ke svému skutečnému lidskému potenciálu.

  N

  chtějí být v kruhu žen, inspirovat a být inspirovány

  Kdo vás bude workshopem provázet?

  Pro partnery
  N

  Vaše průvodkyně víkendem – Katy Sacharí Juřenčáková

  N

  Milovnice hluboké vnitřní práce, rituálů a tvůrkyně metody Jak růst na svých stínech

  N

  Vystudovala školu přírodní medicíny, je průvodkyní Genových klíčů, ráda jde do hloubky a miluje objevování struktur vnitřních programů  

   CENA za workshop čtvrtek – neděle

  6 900 Kč

  Praktické informace

  Program začíná ve čtvrtek v 19:00 společnou hostinou a rituálem na uctění místa a končí v neděli odpoledne.

  Cena obsahuje program, ubytování, vycházku po Žítkové, energii na zajištění prostoru a potravin, lehké kvalitní bio domácí vege jídlo – případné omezení hlaste.

  Ubytování: 2x postel v obytné místnosti s ložním prádlem, 6x matrace v podkroví – s ložním prádlem, další možnosti jsou ve vlastním spacím pytli ve stodole nebo menší stodůlce nebo ve vlastním stanu.

  Záměrem je kromě práce se stíny vystoupit z naší komfortní zóny a zažít mírné nepohodlí bez technologií, bez přemíry jídla a vymožeností naší doby.

  Je třeba si vzít i teplé oblečení, na horách byvá poměrně brzy zima. Doporučuji přibrat deku.

  Pokud si chcete místo závazně rezervovat je třeba zaslat nevratnou zálohu ve výši 3 000 Kč. Záloha se dá převést na další pobyt v případě zajištění náhradníků.

  Kapacita místa je velmi omezená, budeme pracovat v malé skupině do 12 osob. Placené rezervace mají přednost před rezervacemi předběžnými. Pokud Vás místo i práce se stíny volá, doporučuji místo rezervovat včas.

  Pro partnery
  Pro partnery

  Místo konání: kopanice Žítková

  CHALUPY KATKY BĚTKY THEIA – ŽÍTKOVÁ

  Budeme mít pro sebe zázemí staré chalupy na samotě u lesa na moravských kopanicích, která si mě pro tuto práci sama zavolala

  Chalupa je zařízena v jednoduchém tradičním stylu. Je třeba počítat s tím, že nemusíme mít teplou vodu, venku je kadibudka, není zde prakticky žádný telefonní signál a není zde příjezdová cesta pro auto

  Chalupa je připojena na elektriku a topí se v kachlových kamnech. Nejbližší sousedé jsou v okolí několika set metrů. Ale je zde nádherný klid, louky a les s potůčkem a skalkami

  Ideální místo pro zastavení, vystoupení z komfortní zony a naladění na téma stínů a darů. Pokud vyjde počásí, budeme se moci koupat v místním rybníku

  Vařit nám bude usměvavá Lucka. K dispozici je kuchyňský kout se starými kachlovými kamny, varnou konvicí, dvojplotynkový vařič, přírodní lednice pod zemí, koupelna s vanou a možností ohřevu vody (snad :), proud vody ze studánky k umývání na zahradě.

  Auta je třeba nechat u asfaltové cesty a dojít cca 700 m po polní cestě k domu pěšky (tam z kopce, zpět do kopce). Přesnou adresu a místo pro parkování obdržíte včas před workshopem.

  Reference od účastnic

  Z celého srdce děkuju nejen za osobní hologenetický profil, ale hlavně za tvoji práci a odvahu se kterou do toho jdeš. Pro mě to byl zásadně transformační víkend, ani jsem nečekala, že to bude tak husté. Moc se mi líbí tvoje otevřenost a autenticita. Je to velice úlevné v tom světě ezo lektorů, kteří se většinou tak zvláštně prezentují.
  Kateřina
  Moc děkuji, víkend byl úžasný, stále se tam v myšlenkách vracím. Díky technice práce se stíny se mi teď daří více pracovat s imaginací a autosugescí a je to pro mne velmi cenné v této době, kdy více než jindy pociťují obavy. Mám radost, že o práci se stíny projevili zajem mí přátelé z práce a dohodli jsme se, že si v blízké době uděláme seanci a zkusíme s tím popracovat. Jsem vděčná, že se něco tak zásadního bude šířit dál.
  Bára
  Moc a moc díky za profily a za tvou laskavou péči, jedině díky bezpečnému prostředí vytvořenému tebou jsme se mohly plně projevit, jsem za to moc vděčná a na ten víkend budu ještě dlouho vzpomínat. Ze srdce děkuji.
  Eliška
  Katy, mnohokrát děkuju. Za hologenetický profil i za to, jak jsi mě provedla mými stíny. Bylo to pro mě opravdu cenné a neuvěřitelně obohacující. Přeju všechno dobré
  Aneta
  Díky moc, je fakt moc vtipný, jak na mne můj osobní hologenetický profil sedí. Ale aspoň vím, že žiju to pravé. 😝 Dlouho mi žádný seminář tolik nedal… Bylo mi krásně…
  Tereza
  Kači! Mám pocit, že se děje něco opravdu zvláštního, moc pěkného, osobního a neuvěřitelného…ten víkend byl fakt silný. Opravdu cítím vděčnost a lásku. (Víš, trochu jsem si myslela, že obecně lidi přehání, když pořád mluví o pocitech bezpodmínečné lásky a tak. Ale já to opravdu poprvé o tom víkendu ucítila, byť na chviličku! Skvěle vedeš!) Vzpomenu si na Tebe denně…z různých důvodů. A taky si vzpomenu na to, jak jsi říkala, že člověk po takovém zážitku zase seskočí do reality a jede – tak to přesně teď mám….ale zůstalo hodně. A doufám, že budu navazovat dál.
  Kateřina