Genové klíče odemykají potenciál

Genové klíče jsem poprvé poznala v roce 2016, změnily mi život.


Genové klíče jsem poprvé poznala v roce 2016.

Tehdy jsem vedla workshop Vědomého milování v Jičíně. Pořadatelka Martina mi básnila o knize s názvem Genové klíče a chtěla mi ji ukázat. Měla ji v autě. Šla jsem za ní na parkoviště a v duchu přemýšlela, jak tu knihu odmítnu, protože jsem zrovna měla rozečtený štos jiných knih a žádnou další jsem nechtěla. Martina mi ukázala velkou bílou knihu. Nedůvěřivě a více méně s nezájmem jsem ji otevřela a nahlédla do ní. Přečetla jsem si pár vět a zůstala jako opařená. Ta kniha mi snad četla myšlenky! Dostala jsem odpověď na otázku, kterou jsem ráno v sobě řešila. Knihu jsem zaklapla s dotazem: Kolik stojí? Ještě ten den se kniha a celé učení Genových klíčů stali důležitou součástí mého života.

Až později jsme pochopila, že jsem knihu otevřela na stránce GK 30, který je mým Vyšším životním záměrem a bylo dost pochopitelné, že mě téma tak intenzivně zasáhlo.

Později jsem si na stránkách genoveklice.cz vygenerovala svůj hologenetický profil a začala moje zlatá cesta skrze Génius, Lásku až po Prosperitu. První měsíce jsem knihu Genové klíče prakticky hltala každý den. Měla jsem pocit, že musím vše co nejdříve pochopit. Ale brzy mi došlo, že pokud budu pokračovat v takové intenzitě, zbytečně se přehltím a nepovede to k ničemu jinému než k frustraci. Zvolnila jsem a začala pozorovat, že je to celé trochu jinak. Že to nepracuji já s knihou, ale kniha se mnou. Bylo zajímavé, jak si mě volala, jak mi ukazovala cestu.

Genové klíče

Ke knize jsem přistupovala a pracovala s ní různými způsoby:

  • Intuitivně, skrze vyslání otázky nebo záměru a odpověď jsem nacházela přes otevření knihy na náhodné stránce.
  • Skrze zvířecí průvodce.
  • Aktivně přes pročítání svých genových klíčů a konteplací nad stínem, darem a sidhi a projevů těchto esencí v mém životě.

Později jsem se dostala k doplňkovým knihám, kartám, deníku, kalendáři a aplikaci a to vše mi ještě hlouběji pomohlo uchopit hloubku mého profilu, linií v něm, mých nastavených obranných mechanismů a mnoho dalšího.

Genové klíče mě nenechaly ve štychu ani v náročných životních situacích, kdy jsem zrovna nevěděla kudy dál. Nacházela jsem v nich odpovědi na své otázky a podporu. Měla jsem v nich průvodce i při praktických záležitostech jako při tvorbě loga nebo webových stránek.

Díky hologenetickému profilu jsem si porozuměla opravdu do hloubky. Pochopila jsem svůj Životní úkol a prožila si sílu sidhi čísla 14. Přijala jsem výzvu svého života a to, že pokud se jen trochu odkloním od svého stylu a budu se porovnávat s někým jiným, naruším tím svou prosperitu.

Pochopila jsem, co je prospěšné pro mé zdraví. A že je v pořádku, pokud jdu do věcí naplno, protože tím čerpám energii. Poznala jsem sílu touhy ve svém vyšším záměru i její stín a našla odvahu žít život v lehkosti. Rozklíčovala jsem své vzorce myšlení, emocí i své spirituality. Našla jsem extatickou a divokou píseň svého srdce.

Pochopila své zranění ukryté v pupíku i to, jak díky tomu mohu nyní pomáhat. Vím, co je mým úkolem pro kulturu a jak a co mi brání dostat se ke své perle. Našla jsem svoji značku a i díky tomu, můžete být nyní na webové stránce, která co nejvíce odráží moji osobnost, můj přístup a mé poslání.

Za toto všechno jsem vděčná Genovým klíčům. Měla jsem tu čest poznat osobně i Richarda Rudda, autora učení GK, kterého si nesmírně vážím. Je to krásný, zářivý a pokorný člověk, mystik a učitel, ale také manžel a táta. Je nejen hluboce moudrý, ale také má smysl pro humor, nadhled a nebere se příliš vážně.

Když jsem si pročítala svá čísla v hologenetickém profilu před lety, mnohému jsem nerozuměla, nechápala jsem jak se to či ono projevuje v mém životě. Nyní mohu říci, že svoji cestu Génia žiji již naplno a Genové klíče byly zásadní podporou na mé cestě.

Také mnohem více rozumím rozdílnosti našich povah, poslání a úkolů tady na planetě Zemi. Každý jsme jedinečný a důležitý a to mě nepřestává fascinovat.

Přála bych si, aby podobnou podporou na cestě životem, která je vždy po ruce, mohl mít opravdu každý.

A proto vás ráda seznámí s Genovými klíči a skrze prožitek i s celou cestou hologenetického profilu na osobních konzultacích a na workshopu ODEMKNI SVŮJ GENOVÝ POTENCIÁL.